Tramvaje
Denní
Speciální
Noční
1 | Sídliště Petřiny - Spojovací |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 9.12.2023 |
2 | Sídliště Petřiny - Nádraží Braník |
---|---|
platnost od: | 4.12.2023 6.12.2023 |
3 | Březiněveská - Nádraží Braník - Sídliště Modřany |
---|---|
platnost od: | 4.12.2023 6.12.2023 9.12.2023 |
4 | Slivenec - Kubánské náměstí |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 |
5 | Slivenec - Vozovna Žižkov |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 |
6 | Vysočanská - Kubánské náměstí |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 9.12.2023 |
7 | Radlická - Depo Hostivař |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 |
8 | Nádraží Podbaba - Starý Hloubětín |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 9.12.2023 |
9 | Sídliště Řepy - Spojovací |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 |
10 | Sídliště Řepy - Sídliště Ďáblice |
---|---|
platnost od: | 3.12.2023 6.12.2023 9.12.2023 |
11 | Spojovací - Spořilov |
---|---|
platnost od: | 3.12.2023 6.12.2023 |
12 | Výstaviště - Sídliště Barrandov |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 |
13 | Čechovo náměstí - Olšanské hřbitovy |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 |
14 | Palmovka - Spořilov |
---|---|
platnost od: | 2.12.2023 6.12.2023 9.12.2023 10.12.2023 |
15 | Kotlářka - Olšanské hřbitovy |
---|---|
platnost od: | 29.11.2023 6.12.2023 |
16 | Sídliště Řepy - Kotlářka - Ústřední dílny Dopravního podniku |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 |
17 | Vozovna Kobylisy - Březiněveská - Sídliště Modřany - Libuš |
---|---|
platnost od: | 29.11.2023 6.12.2023 10.12.2023 |
18 | Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 |
19 | Lehovec - Pankrác |
---|---|
platnost od: | 3.12.2023 6.12.2023 9.12.2023 |
20 | Dědina - Sídliště Barrandov |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 9.12.2023 |
21 | Radlická - Sídliště Modřany |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 |
22 | Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 |
23 | Královka - Zvonařka |
---|---|
platnost od: | 29.11.2023 2.12.2023 6.12.2023 |
24 | Vozovna Kobylisy - Náměstí bratří Synků |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 |
25 | Bílá Hora - Lehovec |
---|---|
platnost od: | 6.12.2023 |
26 | Dědina - Nádraží Hostivař |
---|---|
platnost od: | 3.12.2023 6.12.2023 9.12.2023 |
41 | Vozovna Střešovice - Výstaviště Holešovice |
---|---|
platnost od: | 20.11.2023 |
42 | Dlabačov - Václavské náměstí - Dlabačov |
---|---|
platnost od: | 9.11.2023 |
91 | Divoká Šárka - Staré Strašnice |
---|---|
platnost od: | 5.12.2023 |
92 | Levského - Lehovec |
---|---|
platnost od: | 5.12.2023 |
93 | Sídliště Ďáblice - Vozovna Pankrác |
---|---|
platnost od: | 29.11.2023 5.12.2023 |
94 | Slivenec - Lehovec |
---|---|
platnost od: | 5.12.2023 |
95 | Vozovna Kobylisy - Ústřední dílny Dopravního podniku |
---|---|
platnost od: | 2.12.2023 5.12.2023 7.12.2023 |
96 | Sídliště Petřiny - Spořilov |
---|---|
platnost od: | 5.12.2023 |
97 | Bílá Hora - Nádraží Hostivař |
---|---|
platnost od: | 5.12.2023 |
98 | Sídliště Řepy - Spojovací |
---|---|
platnost od: | 5.12.2023 |
99 | Sídliště Řepy - Zahradní Město |
---|---|
platnost od: | 5.12.2023 |
Aktualizováno: 27.11.2023 06:20